Barış Alper Yılmaz Adana Görücüye Çıkıyor! 2 Dev Kulüp İzlemeye Geliyor!

Bu sezonki performansıyla Okan Buruk’un ilk 11’deki vazgeçilmezi olan Barış Alper Yılmaz, Avrupa kulüplerini peşine taktı. Güçlü fiziği, hücum alanındaki etkisi, her iki bekte de oynayabilmesiyle farklı bir seviyeye gelen 23 yaşındaki futbolcu, EURO 2024 öncesi büyük bir transfere imza atabilir.

Hem İngiliz hem de İtalyan basınında Barış Alper Yılmaz ile ilgili dikkat çeken iddialara yer verildi. Genç futbolcuyu Lazio ve Aston Villa’nın transfer listelerinde ilk sıraya yazdığı ileri sürülüyor.

ASTON VILLA VE LAZIO BARIŞ’IN PEŞİNDE

İngiliz basınına göre; daha önce Zaniolo transferinde Galatasaray’la sıcak ilişkiler kuran Aston Villa, 18 milyon Euro civarında bir teklifle Cim Bom’un kapısını çalmaya hazırlanıyor. Aynı haberlerde Galatasaray’ın 25 milyon Euro civarında bir beklenti içerisinde olduğu, ancak tarafların anlaşma ihtimalinin hayli yüksek görüldüğü öne sürüldü.

İtalyanlar ise Lazio’nun Barış’ı 15 milyon Euro’ya kadrosuna katmaya çalışacağını, genç hücumcunun da Serie A’da oynamayı istediğini iddia ediyor. Gazetelere göre Barış, EURO 2024’te yıldızını parlatan oyunculardan biri olabilir.

ADANA MAÇINDA İZLEYECEKLER

İki kulübün temsilcileri de Galatasaray’ın Adana Demirspor ile deplasmanda oynayacağı maçta, Barış Alper Yılmaz’ı tribünden takip edip kulüplerine rapor sunmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x